TR  I  ENG

perspekta

Geleceğin şık ve konforlu ofislerini Perspekta ile yeniden kurguluyoruz. Alanında deneyimlenmiş tasarımın sonucu ortaya çıkan Perspekta ile günümüzün hızla değişen, yenilenen mekanlarında ayarlanabilir konstrüksiyon yapısına sahip kesintisiz cam duvarlar ile hızlı mekan üretim sürecine katkı sağlanır.

vera

Yenilikçi tarzıyla, ‘aydınlık ve estetik mekanların yeni yüzü Vera... Modern mimarinin vazgeçilmez unsuru olan cam ve ahşabın eşsiz uyumu sayesinde daha aydınlık ve  daha estetik çalışma alanları yaratılmasına olanak sağlar.

grande

Yenilikçi tasarım anlayışı fikri ile ortaya çıkan Grande, mobilya entegrasyonu ve farklı malzeme alternatifleri ile çalışma alanlarını verimli kılar. Verimli bir çalışma alanında ışık, ses ve görsel konfor gibi değişmez ilkeler vardır. Camlı modüller ışığın, kumaş kaplı ve akustik paneller sesin, ahşap malzemeler görselliğin optimum koşullarda buluşmasını sağlayarak çalışanların gün içerisindeki performansını arttırır.

grande flush

Ofis projelerinizde yüksek standartlı beklentilere cevap veren, görsel sürekliliği ile öne çıkan Grande Flush ofislerinizi prestijli mekanlara dönüştürüyor. Gizlenmiş alüminyum çerçevesi ile bütününde cam etkisinin göründüğü sistem ile doğal, hayranlık uyandıran ve kendi içerisinde etkileşim halinde olan mekanlar yaratılıyor. Görsel sürekliliğinin yanında Grande Flush çift camlı yapısı ve özel çift camlı kapı tasarımı ile ofislerde akustik konforu en üst düzeyde sağlıyor.

Yeniliklerden haberdar olmak için

E-Bülten'e abone olun.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Gönderildi

Rota Modüler Bölme Duvar Sistemleri Yapı ve San Tic Ltd. Şti'ne ait Rota Bölme web sitesinde bulunan hiçbir içerik, görsel ve diğer kaynaklar, izinsiz kullanılamaz, kopyalanamaz ve kaynak gösterilemez. Tüm hakları saklıdır. © Copyright 2016