TR  I  ENG

grande flush

Ofis projelerinizde yüksek standartlı beklentilere cevap veren, görsel sürekliliği ile öne çıkan Grande Flush ofislerinizi prestijli mekanlara dönüştürüyor. Gizlenmiş alüminyum çerçevesi ile bütününde cam etkisinin göründüğü sistem ile doğal, hayranlık uyandıran ve kendi içerisinde etkileşim halinde olan mekanlar yaratılıyor. Görsel sürekliliğinin yanında Grande Flush çift camlı yapısı ve özel çift camlı kapı tasarımı ile ofislerde akustik konforu en üst düzeyde sağlıyor.

Ofislerde optimum gün ışığı koşullarını yaratan şeffaflık etkisi ofis içi mekanlar arasında görsel bütünlüğü sağlamakta ve modern ofis konseptini öne çıkarmaktadır. Grande Flush, alüminyum çerçevenin keskin hatlarından arındırılmış, cam birleşimlerindeki doğal fuga etkisi ile mekanlara derinlik hissi katar. Sahip olduğu gizli çelik konstrüksiyonlu yapısı sayesinde yüksek camlı duvar çözümleri ile mekanlara zenginlik ve hareket kazandırır.

gizli çerçeve

kusursuz detaylar

‘‘Prestijli ofisler, iç mekanda kullanılan estetik ürünlerin bir araya gelmiş kombinasyonu ile oluşur. Estetik bir ürün ortaya koymak için detayları çözülmüş tasarımlara ihtiyaç vardır. Grande Flush’un en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş kusursuz detayları görsel bütünlüğü ve estetiği sağlamaktadır. Sadece 15 mm’lik gizli alüminyum çerçeve üzerine yapıştırılmış, kenarları rodajlanmış camlar tüm duvar boyunca hemyüz devam ederek, pürüzsüz bir yüzey elde etmeyi sağlar.’’

görsel süreklilik

Modern ofis tasarımlarının beklentisi olan sadelik, şıklık ve görsel süreklilik gibi kavramların tamamını bir arada toplayan Grande Flush, sadece estetik kaygı ile kalmayıp görsel ve işitsel bir tasarım olgusu yaratmaktadır. Gizli çerçeve ile alüminyum görüntüsünün ortadan kalktığı çift camlı sistem ses yalıtımının sağlandığı bir tasarım ürünüdür. Grande Flush ile duvar sınırlayan değil iç mekanlarda bütünleştirici bir ürüne dönüşüyor.

kusursuz entegrasyon

Cam ile birlikte iç mekanların vazgeçilmez görsel unsuru ahşap paneller ile Grande Flush’un kusursuz entegrasyonu yalın detayların ortaya çıkmasını sağlar. Ofislerin organizasyonuna yönelik raf, dolap çözümleri ahşap duvar üzerinde yer alabileceği gibi istenirse çift camlı duvarlar üzerinde de çözülebilir. Bu sayede, Grande Flush ile ofis mekanının organize ve yaşayan duvarları yaratılır.

Her mekanın kendi kimliğini yansıtabilmesi için farklı nitelikteki fonksiyonları Grande Flush ile kullanmak mümkün. Yönetici odalarında ses yalıtımının ve akustik konforun sağlanması ile konsantre çalışma ortamları yaratılır.

yarı gizli

Ses yalıtımı ve akustik konfor beklentisinin en yüksek olduğu mekanlar olan toplantı odaları için Grande Flush eşsiz çözümler sunar. Şeffaf çift camlı modüllerin içerisinde jalüzi veya kesintisiz cam filmi ile görsel mahremiyet opsiyonel olarak kullanıcının tercihine sunulmaktadır. Dolu panel entegrasyonu ile birlikte istenirse sistemde akustik paneller ya da kumaş kaplı paneller kullanılabilir.

prestijli ofisler

ince ve zarif çizgiler

 

Grande Flush yönetici odaları ve toplantı odalarının yanısıra diğer ofis birimlerinde de kullanılabilir. Bu sayede ince ve zarif hatları ile yenilikçi, ferah ve aydınlık ortamlar yaratarak göz kamaştıran bir estetiğe ulaşmayı ve ofis prestijinin yükselmesine olanak sağlar.

Verimli bir çalışmanın yapılabilmesi için ses yalıtımlı bir ortam tasarlanması olmazsa olmaz ilkelerden biridir. Bir mekanda ses köprüsü oluşturan temel bileşenlerden biri kapıdır. Grande Flush’un tüm camlı modülleri gibi kapısı da çift camlı bonded yapısı ve giyotini ile maksimum ses yalıtımı sağlamaktadır.

grande flush

kataloğunu indirmek

için tıklayın.

maksimum ses yalıtımı

download

Yeniliklerden haberdar olmak için

E-Bülten'e abone olun.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Gönderildi

Rota Modüler Bölme Duvar Sistemleri Yapı ve San Tic Ltd. Şti'ne ait Rota Bölme web sitesinde bulunan hiçbir içerik, görsel ve diğer kaynaklar, izinsiz kullanılamaz, kopyalanamaz ve kaynak gösterilemez. Tüm hakları saklıdır. © Copyright 2016