TR  I  ENG

grande

Yenilikçi tasarım anlayışı fikri ile ortaya çıkan Grande, mobilya entegrasyonu ve farklı malzeme alternatifleri ile çalışma alanlarını verimli kılar. Verimli bir çalışma alanında ışık, ses ve görsel konfor gibi değişmez ilkeler vardır. Camlı modüller ışığın, kumaş kaplı ve akustik paneller sesin, ahşap malzemeler görselliğin optimum koşullarda buluşmasını sağlayarak çalışanların gün içerisindeki performansını arttırır.

Grande, ofis duvarlarınızı kişisel ihtiyaçlarınıza göre şekillendirir. Mobilya ile entegre edilebilen konstrüksiyon yapısı sayesinde dolap, raf çözümleri bölme duvar sistemi ile bir bütün olarak tasarlanır. Grande, ofislerde yatay ve düşey düzenlemelerde ihtiyaçlara bağlı esnek çözümler sunar.

esnek çözümler

mobilya entegrasyonu

“Mekanlar genellikle duvarların etrafı sınırlandırması ile oluşturulur. Yepyeni bir tasarım anlayışı ile Grande mekan içinde mekan tasarlamayı mümkün kılar. Sistemi taşıyan askılı çelik dikme sayesinde mobilya entegrasyonu, her türlü dolu panel ve ofis organizasyonuna yönelik aksesuar entegrasyonu ile sınırsız tasarım seçenekleri sunar.”

modülasyon seçenekleri

İç mekanların dinamik, verimli, konforlu kullanımını sağlamaya yönelik olarak yepyeni bir tasarım anlayışı ile sunulan Grande, mimarları sınırsız modülasyon seçenekleri ile özgür kılar.

 

verimli çalışma

ortamı

Her mekanın kendi kimliğini yansıtabilmesi için farklı nitelikteki fonksiyonları Grande ile kullanmak mümkün. Toplantı mekanında ses yalıtımının ve akustik konforun sağlanması ile konsantre çalışma ortamları yaratılır. Şeffaf çift camlı modüllerin içerisinde jalüzi veya cam filmi ile görsel mahremiyet opsiyonel olarak kullanıcının tercihine sunulmaktadır.

 

Günümüzde artan akustik beklentilere bir cevap olarak Grande, askılı sistemi sayesinde gerek kumaş kaplı panellerin gerekse farklı akustik malzemelerin kullanılmasına olanak sağlayarak mekanlarda farklılık yaratır.

akustik konfor

dinamik çözümler

Ofis tasarımında bireysel ve grup çalışma alanlarının yanında, daha kısa süreli görüşme, bekleme alanları yoğun çalışma alanları dışındaki geçişi ve çalışanlar arasındaki iletişimi arttıran mekanlardır. Grande’nin esnek tasarımı sayesinde, asimetrik denge ile dinamiği yüksek ve pozitif enerjili alanlar yaratmak mümkün.

şeffaf ve zarif

Çelik dikmeli konstrüksiyon yapısı ve dayanıklı çerçevesi ile Grande geniş camlı modüllerin kullanımına imkan sağlar. Fabrika ortamında hassas ölçülerde üretilen ve kalite kontrolü yapılan camlı modüllerin şantiyede hızlı bir şekilde montajı yapılır. Gizli fitil kullanımı ile cam ve alüminyumun kusursuz birleşimi elde edilir. Grande 15 mm inceliğindeki çerçevesi ile iç zarif bir görüntü katar.

download_3

grande

kataloğunu indirmek

için tıklayın.

 

Yeniliklerden haberdar olmak için

E-Bülten'e abone olun.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Gönderildi

Rota Modüler Bölme Duvar Sistemleri Yapı ve San Tic Ltd. Şti'ne ait Rota Bölme web sitesinde bulunan hiçbir içerik, görsel ve diğer kaynaklar, izinsiz kullanılamaz, kopyalanamaz ve kaynak gösterilemez. Tüm hakları saklıdır. © Copyright 2016