TR  I  ENG

perspekta

Geleceğin şık ve konforlu ofislerini Perspekta ile yeniden kurguluyoruz. Alanında deneyimlenmiş tasarımın sonucu ortaya çıkan Perspekta ile günümüzün hızla değişen, yenilenen mekanlarında ayarlanabilir konstrüksiyon yapısına sahip kesintisiz cam duvarlar ile hızlı mekan üretim sürecine katkı sağlanır.

Kentlerin büyümesi, çalışma alanlarının küçülmesine yol açmakta, dolayısı ile insanların daha kısıtlı alanlarda çalışmasına sebebiyet vermektedir. Bu bağlamda Perspekta maksimum şeffaflık oranı ile hem bir duvar görevi üstlenmekte, hem de alışılmış olan duvarları ortadan kaldırmaktadır. Düşeyde çerçevesiz çift camlı yapısı ile ofis içerisinde görsel sınırlar oluşturulmadan mekanlar arasındaki ses yalıtımı sağlanmaktadır.

maksimum şeffaflık

‘‘Ürün tasarımında detay çözümleri ile benzersiz özellikler sunan Perspekta yepyeni bir mekan olgusu yaratır. Düşeyde çerçevesiz, gizli fitilli çift camlı yapısı ve kapı çözümündeki çift camlı detayı sayesinde ofislerin ihtiyacı olan ses kontrolünü sağlar. Çift camlı sistemlerde önemi daha fazla olan yükseklik ayar mekanizması ile daha kusursuz bitişler görebilirsiniz.

Tasarım anlayışımızın temelinde farklı ihtiyaçlara özel çözümler sunabilmek yatmaktadır. Bu sebeple aynı mekanda daha şeffaf, daha sessiz veya daha fonksiyonel ihtiyaçlar ortaya çıktığı zaman Perspekta ile Grande, Grande Flush’ı entegre ederek daha esnek ve özel çözümler elde edebilirsiniz.’’

yepyeni mekan olgusu

konforlu ofisler

Detaylar sadece çizim olmayıp onlar tasarımın kendisini oluşturur. Perspekta ile bölme duvar standartları yeniden tanımlanıyor. Sağlamlık, yüzey kalitesi, renk seçenekleri, gizlenmiş yalıtımlar ve ayar mekanizması ile Perspekta ürün tasarımında üstün performans sergiliyor. Perspekta ile ofisler güvenli ve konforlu.

malzeme

çeşitliliği

Sistem kalınlığı 105 mm olan Perspekta sisteminde standart olarak 10 mm + 10 mm temperli cam kullanılmakta olup opsiyonel olarak 12 mm + 12 mm temperli camlar kullanılmaktadır. Cam birleşimlerinde polikarbon ya da alüminyum derz çıtaları kullanılır. Opsiyonel olarak lamine cam ya da renkli cam seçenekleri mevcuttur.

kusursuz cam birleşimleri

Sistemin ayar mekanizması sayesinde kusursuz cam birleşimleri elde edilir. Standart natürel eloksal yüzey ile birlikte krom parlak ya da elektrostatik toz boyalı yüzey seçenekleri mevcuttur. Görsel mahremiyeti sağlamak için çift cam arası otomatik jalüzi kullanılabileceği gibi, cam üzeri film uygulaması da yapılabilir.

entegre çözümler

Perspekta ile duvarlar sadece camla oluşturulabildiği gibi ayrıca Perspekta’nın da yer aldığı bölme duvar serisi içerisindeki ve aynı sistem kalınlığındaki Grande derzli, Grande Flush camlı bölme duvar sistemleri ile entegre bir şekilde kullanılabilir ve mekanlara zenginlik katar.

perspekta

kataloğunu indirmek

için tıklayın.

Yeniliklerden haberdar olmak için

E-Bülten'e abone olun.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Gönderildi

Rota Modüler Bölme Duvar Sistemleri Yapı ve San Tic Ltd. Şti'ne ait Rota Bölme web sitesinde bulunan hiçbir içerik, görsel ve diğer kaynaklar, izinsiz kullanılamaz, kopyalanamaz ve kaynak gösterilemez. Tüm hakları saklıdır. © Copyright 2016