TR  I  ENG

vera

Yenilikçi tarzıyla, ‘aydınlık ve estetik mekanların yeni yüzü Vera... Modern mimarinin vazgeçilmez unsuru olan cam ve ahşabın eşsiz uyumu sayesinde daha aydınlık ve  daha estetik çalışma alanları yaratılmasına olanak sağlar.

maksimum ışık

Vera, derinlik etkisini kaybetmeden oluşturulan alanlarda maksimum gün ışığını kullanır. Vera ile tasarlanan aydınlık mekanlar çalışma performansını artırır.

yenilikçi tasarım

“Tamamen şeffaf ve minimalist bir duvar anlayışı ile tasarlanan VERA, şık ve akıcı hatları ile alışıldık modüllerle bölünen sistemlerin ötesine geçmemize izin veriyor. Çerçevesiz camlı bölme sistemi, büyük bir titizlikle en ince detayına kadar tasarlanmış kapı kasası ve ahşap modül alternatifleri ile mimarlar için esnek çözümler sunar. Gizli fitilleri ve köşe birleşim detayları işçilikle ilgili sorunları ortadan kaldırarak her seferinde aynı kusursuzlukta sonuçlar elde etmenizi sağlar. Özel alaşımlı alüminyumla üretilebilecek şekilde yüzeyleri yeniden tasarlanan sistem ile alışılmadık bir parlaklığa ulaşabilirsiniz.

 

Vera’yı farklılık yaratmak isteyen ve detaylara önem veren tüm mimarların ve çalışanların beğenisine sunuyoruz.”

dairesel

Sınırları aşarak esnek çözümler sunan Vera, dairesel uygulamalara imkan sağlar ve farklı mimari çözümleri olanaklı kılar.

ahşap & cam

Modern mimarinin iki vazgeçilmezi olan cam ve ahşabı uyum içinde kullanmak artık daha kolay... Sistem kalınlığını 45 mm olan Vera, cam-ahşap kombinasyonunda aynı sistem kalınlığı korunmaktadır.

 

Vera serisi için kullanılan özel alaşımlı alüminyum sayesinde alışılmadık parlaklıkta alüminyum yüzeyler ile daha göz alıcı ofisler...

 

çok daha parlak

 

Yeniliklerden haberdar olmak için

E-Bülten'e abone olun.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Gönderildi

 

Rota Modüler Bölme Duvar Sistemleri Yapı ve San Tic Ltd. Şti'ne ait Rota Bölme web sitesinde bulunan hiçbir içerik, görsel ve diğer kaynaklar, izinsiz kullanılamaz, kopyalanamaz ve kaynak gösterilemez. Tüm hakları saklıdır. © Copyright 2016